logo

Recente Reacties

culinair meditteraan

Sebzeli Firin Levrek
gebakken zeebaars met groenten


Ingrediënten:
4 zeebaars filets
1 ui
4 teentjes knoflook
3 tomaten
2 aardappel
1/2 citroen, sap
4 eetl visbouillon/water
1/2 theel zout
1/2 theel peper
4 eetl olijfolie
water

Garnering;
1/2 bosje platte peterselie, gehakt
1 citroen, in partjes
1 theel rode pepervlokken

Bereiding:
Hak de ui, de knoflook en de tomaten fijn. Verhit in een pan het water en kook de aardappelen voor 10 minuten. Snijd de afgekoelde aardappelen in plakjes.
Verhit in een pan 2 eetl olie en fruit de ui voor 4 minuten. Voeg dan de knoflook en de tomaat toe en bak het voor 3 minuten. Dan de bouillon, het citroensap, het zout en de peper toevoegen en laat het nog 2 minuten op laag vuur sudderen. 
Vet een ovenschaal in met de overige olie en leg daarin de vis en de aardappelen ernaast. Schep het tomaten-ui mengsel over de vis.
Dek de schaal af met aluminiumfolie en bak het voor 25 minuten in een oven op 180gr. Strooi daarna de pepervlokken en de peterselie over de vis en serveer het met de citroenpartjes.

 

Add comment

Submit

Who is online

We have 1613 guests and no members online

Contact

  • Kokkieblanda.nl
  • email: dragon(at)kokkieblanda.nl
  • website: kokkieblanda.nl/mediterraan

Statistics

  • Articles View Hits 5598471