Yook Nup Fun See
Su-un met varkensvlees
Ingrediënten:
125 gr glass noodles / su-un / laksa
185 gr varkensvlees filet
4 shiitake paddenstoelen
1 eetl Shaoxing rijstwijn
1 eetl lichte sojasaus
1 theel zout
200 ml kippenbouillon (zie recept)
1 eetl maizena
4 lente-ui
5 cm jahe
2 eetl toban jiang / chiliebonen saus
1 rode lombok
2 eetl koriander blad, gehakt
5 eetl olie
kokend water
Bereiding:
Week de su-un voor 5 minuten in kokend water/ Laat het daarna uitlekken en knip het in stukken en zet apart. Verwijder de steel van de paddenstoelen en snijd de paddenstoelen in dunne reepjes. Snijd het vlees in blokjes. Snijd de lente-ui en de lombok in dunne ringen. Rasp de jahe. Meng de rijstwijn met de sojasaus, het zout en de maizena en zet apart.
Verhit in een pan de olie op hoog vuur en bak het vlees samen met de paddenstoelen totdat het vlees gaar is. Dan de lente-ui en de jahe toevoegen en meng goed. Dan de toban jiang toevoegen en bak al roerend op middelhoog vuur voor 2 minuten.
Dan de rijstwijnsaus toevoegen en meng goed en breng aan de kook. Dan de su-un toevoegen en bak op laag vuur totdat het vocht is geabsorbeerd. Meng dan de koriander erdoor en serveer.
Zoeken
Laatst gelezen
- Sambal Goreng Hati Ayam 2 - Gekruide kippenlevertjes
- Bebek bali - balinese eend
- Dendeng Gepuk - krokant gebakken stukje geitenvlees
- Bening Bayam Jagung Manis - gestoofde spinazie met mais
- Yue Sheung Tong - basis visbouillon
- Patjri Belimbing - stervrucht in saus
- Es timun jeruk nipis - verfrissende komkommer drank met citroen
- Acar Brambang - atjar ui
- Ayam Besengeh
- Rendang kambing - gekruid geitenvlees
Recente Reacties
Moo Ping - geroosterd varkensvlees (sate)
1 week agoJa en nee Ons recept is een oud en authentiek recept, maar er zijn modernere versies te vindenMoo Ping - geroosterd varkensvlees (sate)
1 week agoHeerlijk gerecht, maar dit recept is incompleet. Essentiële ingredienten die ontbreken 20 g koriander ...Moo Ping - geroosterd varkensvlees (sate)
1 week agoJa, maar dat is het Kai gewordenMoo Ping - geroosterd varkensvlees (sate)
1 week agoKan het ook met kippen blokjesBalado Telur Cabai Hijau - eieren in groene peper saus
1 month agowerkelijk erg lekker, ga ik vaker maken, heerlijk!!!