橙味牛肉 - pittig gebakken rundvlees met sinaasappel
Ingrediënten:
350 gr rundvlees
1/2 sinaasappelschil
4 rode lomboks
4 teentjes knoflook
3 cm jahe
2 eetl olie
marinade:
2 eetl sinaasappelsap
1 theel Shaozing rijstwijn
1 theel lichte sojasaus
1 theel maizena
ingrediënten saus:
2 eetl sinaasappelsap
1 theel lichte sojasaus
1 theel donkere sojasaus
1 theel maizena
1/2 theel sesam olie
1/8 theel zout
1/8 theel sichuan peper
Bereiding:
Snijd het vlees in dunne reepjes. Snijd de schil julienne. Snijd de lomboks in dunne reepjes. Hak de knoflook en de jahe fijn. Meng de ingrediënten voor de saus goed door elkaar.
Meng de ingrediënten voor de marinade en het vlees goed door elkaar en roer totdat het vocht is geabsorbeerd. Laat het dan 10-15 minuten intrekken.
Verhit in een pan 1 1/2 eetl olie en bak het vlees totdat het van kleur verandert. Schep het dan uit de pan. Verhit in de pan 1/2 eetl olie en bak de lomboks, de jahe, de knoflook en de sinaasappelschil voor 2 minuten. Voeg dan het vlees toe en roerbak dit voor 1 minuut. Meng dan de saus erdoor en bak totdat de saus is ingedikt. Serveer.
Zoeken
Laatst gelezen
- Otak-Otak Sotong - gekruid gekookte inktvis
- Daging Masak Kecap - rundvlees in een kecapsaus
- Sayur tumis katjang pandjang - kouseband met garnalen
- Sambal kelappa 2
- Tom Yum Het - pikante champignonen soep
- Tumis Kerang Darah - gestoofde pittige kokkels
- Bundu-Bundoe Kambing - Gekruid lamsvlees
- Daging Kambing Bakar Andaliman - gekruid lamsvlees met sambal
- Foe yong hai 2 - krabomelet met tomatensaus
- 芥蓝牛肉 - roerbak van rundvlees met gai-lan
Recente Reacties
Rawon - zwarte rundvleessoep
4 months agoMet zaadjesRawon - zwarte rundvleessoep
4 months agoHeey, ff een vraagje. Voor de lomboks te bereiden in de bumbu is dat met of zonder zaadjes? Alvast ...Ambyachi Kadi - mango kip curry
5 months agoGeen geweldig recept Tot op de letter gevolgd, maar door de nattigheid van de santen krijg je geen ...Pastel Goreng - indische pasteitjes
5 months agoDit recept heb ik ooit uitgeprint, en al vaak gemaakt. Niet alleen als pasteitjes, maar ook als nasi ...Telor asin - zoute eieren
6 months agoHoi, vraagje hoelang zijn deze houdbaar na het koken
