Uitgave 2023, pagina's 1194, ISBN 978-90-830198-4-0
Kokkieblanda(.nl) - culinair Aziatisch™ bestaat in 2023 25 jaar. Dat vieren we met een speciale jubileum editie van de serie Kuliner Nusantara. In dit boek zijn de 3 delen van Kuliner Nusantara opgenomen en aangevuld met deel 4. In totaal bevat het boek 2750 recepten. Het boek wordt aangeboden tegen een speciale jubileum prijs.
In het boek komen zowel de Sumatraanse keuken als de Javaanse keuken en de keukens van de overige eilanden van Indonesië aan bod.
Sumatra: van Aceh in het noorden tot Lampung aan het zuiden en van Padang in het westen tot aan Belitung in het oosten. De Sumatraanse keuken is pittig en de Padangse keuken is een van de bekendste. Maar er zijn veel meer en ook lekkere regionale keukens in Sumatra!
Java: van Banten in het westen tot aan Banyuwangi in het oosten. Daartussen liggen de verschillende regionale keuken zoals die onder meer van Jakarta, Cirebon, Yogyakarta, Madura en Tegal. In het algemeen zijn de gerechten zoeter dan die uit Sumatra en minder pittig.
Eilandboog: de recepten van de diverse keukens komen uit Bali, Nusa Tenggara, Kalimantan, Sulawesi, Maluku en Papua. De recepten variëren van pittig (Lombok) tot kruidig (Gorontalo) en alles daartussenin.
Om het boek te bestellen kan je het bestelformulier gebruiken of via direct download met Paypal
Zoeken
Laatst gelezen
- Base Manis 1 - zoete boemboe 1
- Bawal Goreng Saus Tomat - gebakken vis in kruidige tomatensaus
- Bakmi Godog Yogya - bami uit Yogyakarta
- Cah Jamur Tiram Caisim - roerbak van oesterzwammen met caisim
- Tumis Labu Siam Dengan Udang - Gebakken chayote met garnalen
- Getuk Gulah Jawa - cassavekoekjes
- Hati sapi masak kacang merah - lever met rode bonen
- Talam singkong - cassavecake
- Inihaw Na Baboy - gegrilde knoflook-azijn karbonades
- Sateh Udang Besar
Recente Reacties
Rendang - rendang van rundvlees
5 hours agoAl jaren een favoriet hier. Als er visite komt is er altijd de vraag heb je nog Rendang gemaakt. Dit ...Moo Ping - geroosterd varkensvlees (sate)
2 weeks agoJa en nee Ons recept is een oud en authentiek recept, maar er zijn modernere versies te vindenMoo Ping - geroosterd varkensvlees (sate)
2 weeks agoHeerlijk gerecht, maar dit recept is incompleet. Essentiële ingredienten die ontbreken 20 g koriander ...Moo Ping - geroosterd varkensvlees (sate)
2 weeks agoJa, maar dat is het Kai gewordenMoo Ping - geroosterd varkensvlees (sate)
2 weeks agoKan het ook met kippen blokjes